Bestuur en commissies

De vereniging bestaat uit het dagelijks bestuur en diverse geledingen van de vereniging.

Dagelijks bestuur
Voorzitter John Peter Kuntz voorzitter@avpassaat.nl
Penningmeester Cilia Visscher penningmeester@avpassaat.nl
Secretaris Chris Boutsma secretaris@avpassaat.nl
Commissies en ondersteunende afdelingen
Ledenadministratie Jeanine van de Riet ledenadministratie@avpassaat.nl
Onderhoudscommissie Jan Visscher, Frits Hermans accomodatie@avpassaat.nl
Kantine Ellie Korteland kantine@avpassaat.nl
Materiaal Jan Visscher materiaal@avpassaat.nl
Sponsorcommissie Piet van den Bos spoc@avpassaat.nl
Vrijwilligerscommissie vacant vrijwilligers@avpassaat.nl
Jeugdactiviteitencommissie Amanda Mol jeugdzaken@avpassaat.nl
Oud papier Jan Visser oudpapier@avpassaat.nl
Redactie clubblad Jan Clarisse clubblad@avpassaat.nl
Communicatie Miranda van Loon communicatie@avpassaat.nl / 06-30385313
PR-zaken vacant przaken@avpassaat.nl
Website / Webdesign Sander Lissenburg,
Sabine ten Broek
webmaster@avpassaat.nl
Clubtenue en kleding Miranda van Loon clubkleding@avpassaat.nl / 06-30385313
Gevonden voorwerpen Miranda van Loon gevondenvoorwerpen@avpassaat.nl / 06-30385313
Wedstrijden
Wedstrijdorganisatiecommissie Jan Visscher wocvoorzitter@avpassaat.nl
Wedstrijdsecretariaat vacant wocsecretariaat@avpassaat.nl
Jury coördinator Thea van den Bos jury@avpassaat.nl
Thuis wedstrijden Els Verberkmoes inschrijven@avpassaat.nl / 078-6150417
Records Erik Paalvast record@avpassaat.nl
Uit wedstrijden (baanatletiek) Arjan Korteland uitwedstrijden@avpassaat.nl / 078-6410355
Trainen
Trainerscoördinator Jeugd René van Valen baanatletiek@avpassaat.nl
Trainerscoördinator Volwassenen Therese Hettema-Hessels,       Jo Kortooms wegatletiek@avpassaat.nl
Trainerscoördinator Loopgroep Annet Godeke loopgroep@avpassaat.nl
Trainerscoördinator Wandelen Cilia Visscher wandelen@avpassaat.nl / 06-46752092
Functionarissen
Vertrouwenspersoon Carolien Scheermeijer vertrouwenspersoon@avpassaat.nl / 06-10071565